Steigėjas: Kaišiadorių rajono savivaldybė
Mokyklos tipas: bendrojo lavinimo pagrindinė mokykla be skyrių
Mokyklos kodas: 290595560
Mokyklos adresas: Lomenos g. 14, Palomenės k., Kaišiadorių raj., LT-56383
Mokyklos kontaktai: Tel.: +370 (346) 50446; fax.: +370 (346) 50440
Elektroninis paštas: pagr@palomenes.kaisiadorys.lm.lt
UTA darbo grupė
1. R. Zinevičienė, direktorė, pirmininkė;
2. L.Čėsnienė, tikybos mokytoja metodininkėc, dailės vyresnioji mokytoja;
3. J. Naraškevičienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, narė;
4. S. Taparauskienė, matematikos vyr. mokytoja, narė;
5. D. Grendienė, pradinių klasių vyr. mokytoja, narė;
6. N. Raudeliūnienė, istorijos vyr. mokytoja, narė.
KRIZIŲ VALDYMO KOMANDA
- Rasa Zinevičienė, direktorė, komandos koordinatorė;
- Audronė Petraškienė, sveikatos priežiūros specialistė, narė;
- Daina Abugelienė, vyresnioji socialinė pedagogė, narė;
- Ričardas Sabaliauskas, direktoriaus pavaduotojas ūkio ir bendriesiems reikalams, narys;
- Danguolė Grendienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja, narė;
- Dalia Baniotienė, technologijų ir biologijos vyresnioji mokytoja, narė;
- Jolanta Naraškevičienė, lietuvių k. mokytoja metodininkė, Mokinių tarybos koordinatorė, narė.
DARBO TARYBA
- Vida Balnienė, vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
- Lionė Petronienė, fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
- Marytė Vasilevičienė, sekretorė.
MOKYKLOS VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMO GRUPĖ
- Lina Čėsnienė, tikybos mokytoja metodininkė, dailės vyresnioji mokytoja, pirmininkė;
- Rasa Zinevičienė, direktorė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja;
- Snieguolė Taparauskienė, matematikos vyresnioji mokytoja, narė;
- Danguolė Grendienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja, narė.
PALOMENĖS PAGRINDINĖS MOKYKLOS VAIKO GEROVĖS KOMISIJA
- Rasa Zinevičienė, direktorė, komisijos pirmininkė;
- Daina Abugelienė, vyresnioji socialinė pedagogė, komisijos pirmininko pavaduotoja
- Danguolė Grendienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja, narė;
- Audronė Petraškienė, sveikos gyvensenos mokytoja, sveikatos priežiūros specialistė,narė;
- Ričardas Sabaliauskas, direktoriaus pavaduotojas ūkio ir bendriesiems reikalams, narys;
- Dalia Baniotienė, technologijų ir biologijos vyresnioji mokytoja, narė.
- Lina Čėsnienė, tikybos mokytoja metodininkė, dailės vyresnioji mokytoja, komisijos sekretorė.
DARBO GRUPĖ MOKYKLOS ĮVAIZDŽIUI, REKLAMAI KURTI
BEI METRAŠČIUI VESTI
- Lina Čėsnienė, tikybos mokytoja metodininkė, dailės vyresnioji mokytoja.
- Danguolė Grendienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja;
- Romualda Suslavičienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.
DARBO GRUPĖ MOKINIŲ UGDYMO KARJERAI VEIKLOMS VYKDYTI
- Daina Abugelienė, vyresnioji socialinė pedagogė, vadovė;
- Snieguolė Taparauskienė, matematikos vyresnioji mokytoja, narė;
- Lionė Petronienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja, narė.
MOKYKLOS ATESTACINĖ KOMISIJA
1. Rasa Zinevičienė, direktorė, komisijos pirminikė;
2. Romualda Suslavičienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, mokytojų tarybos atstovė;
3. Snieguolė Bagdzevičienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja, mokytojų tarybos atstovė;
4. Lina Lekavičienė, mokyklos tarybos atstovė;
5. Virginija Batutienė, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.
ELGESIO IR ETIKOS KODEKSO PRIEŽIŪROS KOMISIJA
- Natalija Raudeliūnienė, istorijos vyresnioji mokytoja, komisijos pirmininkė;
- Daina Abugelienė, vyresnioji socialinė pedagogė, komisijos narė
- Dalia Baniotienė, technologijų ir biologijos vyresnioji mokytoja, Mokytojų tarybos pirmininkė, komisijos narė;
- Lina Čėsnienė, tikybos mokytoja metodininkė, dailės vyresnioji mokytoja, komisijos narė.
MOKYKLOS TĖVŲ KOMITETAS
- Giedrė Giedraitytė-Košienė, mišrios IUG ugdytinių tėvų atstovė;
- Monika Ivoškaitė-Buzė, 1 kl. mokinių tėvų atstovė;
- Inesa Adomavičienė, 2 kl. mokinių tėvų atstovė;
- Erika Padrėzienė, 3 kl. mokinių tėvų atstovė;
- Jolanta Noreikienė, 4 kl. mokinių tėvų atstovė;
- Rita Teišerskienė, 5 kl. mokinių tėvų atstovė;
- Jovita Markevičienė, 6 kl. mokinių tėvų atstovė;
- Liveta Meilutytė, 7 kl. mokinių tėvų atstovė;
- Aušra Žilinskienė, 8 kl. mokinių tėvų atstovė;
- Jurgita Jurevičienė, 9 kl. mokinių tėvų atstovė;
- Aušra Baranauskienė, 10 kl. mokinių tėvų atstovė.
- Lionė Petronienė, fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja, kuruojanti mokyklos tėvų komiteto veiklą.